dr prof. PUSB Anna Traut-Seliga

Szara obywatelka, która jest zielona. Żyje z uczenia ludzi o przyrodzie. Szczególnie interesują ją rośliny oraz ich praktyczne zastosowanie. Na przykład magiczne i obrzędowe. Myszkuje po literaturze, wypytuje zielarzy, by wyszukiwać rośliny szczególnie ważne dla dawnych Słowian, których kultura ją fascynuje. Jeśli chodzi o nałogi, to ma jeden: książki. Ma do nich stosunek, jak Smaug do swoich skarbów.

Od stycznia 2019 roku pełni funkcję Prezeski Zarządu cechu Fantastyki "SkierCon",
a od lat funkcję Dobrej Wróżki SkierConu.

Dominika „Nerd Kobieta” Tarczoń

Z postapokalipsą związana jest od 2012 r. Od 2013 r. współtworzy Post-Apokalipsa Polska, największy w Europie serwis poświęcony postapokalipsie, gdzie szefuje Działowi Literatura. Jako blogerka wypromowała już niemal setkę książek, imprez i twórców w estetyce postapo.

Literacko interesuje ją fantastyka – od darkfantasy po solar punk. Jednak to postapokalipsa jest gatunkiem, który darzy największym uczuciem. Debiutowała w dwumiesięczniku Fantom opowiadaniem "Filtr". W lutym 2019 r. ukazała się jej pierwsza powieść „Pieśń o Warszawie” (wyd. Skarpa Warszawska).

Zawodowo zajmuje się tworzeniem treści i marketingiem. Od 2019 członkini Cechu Fantastyki "SkierCon".

dr Piotr Firek

Nauczyciel i Naukowiec (na szczęście nie szalony). Od 2006 pracownik Instytutu Mikroelektroniki i Optoelektroniki Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Autor i współautor ponad 160 prezentacji na konferencjach, sympozjach i warsztatach, ponad 50 artykułów naukowych.

Jego zainteresowania poza nauką skupiają się na SF - książce i (nie)dobrym kinie, numizmatyce antycznej, grach planszowych, a od czterech lat również na bieganiu.

Członek cechowej Komisji Rewizyjnej.

dr Marcin Nowicki

(„Aurelion”, „Hugon”, zalezy od dnia i komunikatora)

Z zawodu biochemik i biolog molekularny roślin, obecnie bioinformatyk. Po godzinach odkrywca światów, mściciel Imperium, oraz fan szeroko pojętej dobrej fantastyki. Pracuje w University of Tennesse, ale odwiedza rodzinne strony bo SkierCon to zobowiązanie na życie.

Członek cechowej Komisji Rewizyjnej.