Gralnia!

W marcu 2015 roku spotkaliśmy się cechowo na planszówkach w pizzerii. I tak narodziła się nowa, świecka tradycja – każdy pierwszy czwartek miesiąca to dla nas wieczór z grami planszowymi i towarzyskimi. Poszukujemy wilkołaków, terraformujemy Marsa, udajemy właścicieli kopalni kamieni szlachetnych, kartografów, detektywów, rozwiązujemy skomplikowane zagadki matematyczne i społeczne. A chętni cisną w RPGi. 

Spotkania są otwarte dla wszystkich więc niezależnie, czy nie macie z ekipą, w co zagrać, macie świetną grę i nie macie z kim przetestować, albo po prostu ślinka Wam cieknie na myśl o hawajskiej w fantastycznym towarzystwie – zapraszamy w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Miejsce: Dżingwin, ul. Rynek 7, Skierniewice

Czas: każdy pierwszy czwartek miesiąca, godz. 17:00

Raz na jakiś wychodzimy też z Gralnią! na miasto. Latem zapraszamy Was do parku na edycje plenerowe, w ferie zimowe zaś w mury Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach.

Planszówkowy Inwentarz

Zarządzanie konwentowym games roomem jeszcze nigdy nie było tak proste!

Chcesz sprawdzić jakie gry mamy w cechowej biblioteczce i wypożyczyć jakąś? Pobierz aplikację Planszówkowy Inwentarz i przeszukaj bibliotekę 1-2-3-Cechowe.