Przeczytam 26 książek polskich pisarzy w 2021 roku

To wyjątkowe wyzwanie czytelnicze dla mieszkańców Skierniewic, skupiające się na naszej rodzimej literaturze. Nie ma znaczenia czy jest to beletrystyka, fantasy, książka historyczna, science-fiction czy coś naukowego. Ważne, aby poszerzyć swoje horyzonty i odkryć niszowych pisarzy.

Wyzwanie czytelnicze startuje 1 marca i potrwa do 30 listopada 2021 roku – po tym terminie zostanie zrobione podsumowanie punktowe. Uczestnicy, którzy ukończą wyzwanie otrzymają nagrodę – bon na zakupy do lokalnej księgarni.

W wyzwaniu mogą wziąć udział wszyscy chętni, ale nagrodzeni mogą zostać jedynie mieszkańcy Miasta Skierniewice lub osoby zameldowane na terenie Miasta Skierniewice. Chętni do wzięcia udziału w wyzwaniu mieszkańcy Skierniewic są zobowiązani do pobrania darmowej aplikacji discord na której powstał dedykowany wyzwaniu serwer. Nie ma potrzeby podawania danych osobowych!

Weryfikacja uczestnika odbywa się przez wybrany przez niego pseudonim. W aplikacji został stworzony specjalny kanał z zasadami wyzwania (regulamin wyzwania plus punktacja). Każdy uczestnik po przeczytaniu książki będzie wpisywał swoje tytuły, za które otrzyma punkty. W ten sposób będzie też mógł sprawdzić swoją systematyczność i szybkość czytania.

-------------------------

Program stypendialny jest finansowany ze środków Miasta Skierniewice.

Partnerzy: